WeHellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Log in

WeHellas Community Forum


descriptionΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ; EmptyΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;

more_horiz
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ PATCH ΜΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;

descriptionΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ; EmptyRe: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;

more_horiz
alexefraim wrote:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΟ PATCH ΜΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;


Οταν θα προστεθει το edit mode-ειχανε πει τωρα Νοέμβριο αλλα παει για αρχες του 23 αν θυμάμαι καλα-τοτε ναι ,θα μπορουν οι κοινότητες να ααχοληθουν με  patch  κλπ!

descriptionΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ; EmptyRe: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;

more_horiz
Παιδιά βγήκε ή θα βγει κάποιο patch για το eFootball 2023 για τη SUPERLEAGUE 1(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) ή ακόμα για τη SUPERLEAGUE 2; Ευχαριστώ.

descriptionΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ; EmptyRe: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;

more_horiz
Καλησπέρα παίζω e football σε ps5 και αντιμετωπίζω μεγάλο πρόβλημα. εννοείται στην αρχή επέλεξα χώρα διαμονής Ελλάδα και όταν ψάχνω αντίπαλο για online επιλέγω κοντινή περιοχή.στην αρχή μου έβγαζε σχεδόν αποκλειστικά αντιπάλους Έλληνες (όπως και ήθελα), μετά από ένα update καινούργιας σεζόν οι αντίπαλοι μου έγιναν αποκλειστικά Ιταλοί και ελάχιστοι Τούρκοι, αυτό κράτησε περίπου ένα μήνα.μετα από αρκετά mail στο customer support έφτιαξε και ξεκίνησα πάλι να παίζω εναντίον Ελλήνων (δεν ξέρω αν έφτιαξε μόνο του ή αν έκαναν κάτι γιατί δεν τους είδα πολύ πρόθυμους). δύο εβδομάδες μετά.... καινούργιο update σεζόν.....και οι αντίπαλοι σχεδόν αποκλειστικά Ιταλοί, λίγοι Τούρκοι -αραβες και σπάνια Έλληνες.αυτο πάει πάνω από δύο μήνες και έχω βαρεθεί τη ζωή μου.το να παίζω αποκλειστικά εναντίον Ιταλών σημαίνει ότι παίζω εναντίον των ίδιων ιταλικών ομάδων ξανά και ξανά και ξανά..... ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;αν μπορώ να κάνω κάτι;στην τελική.... αντιμετωπίζει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα ή είμαι εγώ ο άτυχος;
Ευχαριστώ.

descriptionΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ; EmptyRe: ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ;

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply