WeHellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Log in

WeHellas Community Forum


descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyΠροτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
Εδώ μπορείτε να κάνετε προτάσεις για τη βελτίωση του Forum.

descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyRe: Προτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
Δεν ξέρω εάν είναι εφικτό, αλλά στο προηγούμενο OG φόρουμ, μπορούσαμε να βλέπουμε κατευθείαν τις μορφοποιησεις που κάναμε στο κείμενο (αλλαγή χρώματος, μεγέθους κτλ) χωρίς να χρειάζεται να το δούμε μέσω preview, και να το βλέπουμε μόνο σε μορφή κώδικα ας πούμε, όπως γίνεται εδώ τώρα

Θα ήταν καλό αν γίνεται να επιστρέψουμε σε αυτό το σύστημα μιας και σώζει πολύ χρόνο σε μεγάλα ποστ όπως στο τοπικ του Career Mode.

Επίσης κάτι που πρόσεξα, δεν σου έρχεται notification όταν σε κάνει κάποιος tag σε ποστ του. Δεν ξέρω αν είναι δικό μου θέμα ή όχι, αλλά κι αυτό θα ήταν τρομερά χρήσιμο.

Ευχαριστώ

descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyRe: Προτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
ELBarto3 wrote:
Δεν ξέρω εάν είναι εφικτό, αλλά στο προηγούμενο OG φόρουμ, μπορούσαμε να βλέπουμε κατευθείαν τις μορφοποιησεις που κάναμε στο κείμενο (αλλαγή χρώματος, μεγέθους κτλ) χωρίς να χρειάζεται να το δούμε μέσω preview, και να το βλέπουμε μόνο σε μορφή κώδικα ας πούμε, όπως γίνεται εδώ τώρα

Θα ήταν καλό αν γίνεται να επιστρέψουμε σε αυτό το σύστημα μιας και σώζει πολύ χρόνο σε μεγάλα ποστ όπως στο τοπικ του Career Mode.

Επίσης κάτι που πρόσεξα, δεν σου έρχεται notification όταν σε κάνει κάποιος tag σε ποστ του. Δεν ξέρω αν είναι δικό μου θέμα ή όχι, αλλά κι αυτό θα ήταν τρομερά χρήσιμο.

Ευχαριστώ


@ELBarto3 Το πρώτο που αναφέρεις δε νομίζω να γίνεται.

Το δεύτερο μπορεί να ρυθμιστεί εδώ Notifications

Δες μήπως δεν εχει Check σε σένα :
Προτάσεις βελτίωσης του Forum Screen14

descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyRe: Προτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
@Chronis Οχι, νταξει, τωρα ειδα το tag κανονικα.

descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyRe: Προτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
Καλησπέρα.
Πολύ καλό και εύχρηστο το καινούριο φόρουμ σε σχέση με το προηγούμενο.Like
Προτείνω dark mode και σε λειτουργία για υπολογιστή.

descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyRe: Προτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
Εγώ ερώτηση θέλω να κάνω και όχι κάποια πρόταση ακόμα. Δεν ξέρω αν μπορεί να απαντηθεί εδώ. Γιατί η προηγούμενη αλλαγή του forum κόπηκε ξαφνικά και δημιουργήθηκε αυτό εδώ;

descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyRe: Προτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
s0_wh4t wrote:
Εγώ ερώτηση θέλω να κάνω και όχι κάποια πρόταση ακόμα. Δεν ξέρω αν μπορεί να απαντηθεί εδώ. Γιατί η προηγούμενη αλλαγή του forum κόπηκε ξαφνικά και δημιουργήθηκε αυτό εδώ;


Σε βόλευε η προηγούμενη πλατφόρμα? Εννοώ την αμέσως προηγούμενη ?

descriptionΠροτάσεις βελτίωσης του Forum EmptyRe: Προτάσεις βελτίωσης του Forum

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply