WeHellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Log in

WeHellas Community Forum


descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyEAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
EAFC 24 - Career Mode Topic Fc-24-career-mode


Γεια σας γιααα αλλη μια μανατζερικη σεζον!

Περσι λειψαμε πολυ (και πολλοι) απο το τοπικ λογω πολλων και διαφορων λογων, φανταζομαι, αλλα νουμερο ενα ηταν η ελλειψη ποιοτητας του περσινου και τελευταιου (κατα ονομα και μονο δηλαδη) ΦΙΦΑ

Φετος ομως ξημερωνει μια νεα συναρπαστικη σεζον ποδοσφαιρου, καθως θα εχουμε ολοι, ελπιζω, το νεο EAFC στη νεα γενια μηχανων ηλεκτρονικου παιχνιδιου και ευελπιστω να θυμηθουμε τα παλια!


Εγω προσωπικα επειδη απουσιαζω αυτη τη στιγμη και βρισκομαι μακρια απο το σπιτι, μεχρι και τα μεσα Οκτωβρη, δε θα καταφερω να ποσταρω δικες μου ιστοριες αλλα περιμενω πως και πως τις συζητησεις μας, εστω και ΓΥΡΩ απο το παιχνιδι, εφοσον δεν εχετε παρει το δισκακι ακομα.


Απλα δωστε το παρον, να φανει οτι ειμαστε ακομα ολοι εδω.


Περιμενω αλανια!!! Very Happy

descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyRe: EAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
Γεια σε όλους και απο εμένα! Ελπίζω να είστε καλα και ευελπιστώ οτι φέτος θα έχουμε περισσότεροι το παιχνίδι και θα διαβάσουμε ιστορίες ποδοσφαιρικές όπως παλια. Αυτο το τόπικ κουβαλάει βαριά φανέλα οπότε πρέπει να την δικαιολογήσουμε κ αγωνιστικά Very Happy VAMOS!

descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyRe: EAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
Ελα λιγο να ξυπναμε!! @Fanis-13- @Dimokritos @Nico Xavi

descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyRe: EAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
Καλησπέρα και καλή σεζόν παίδες και από μένα! Όντως φέτος μακάρι να θυμίσει έστω λίγο κάτι από παλιά εδώ μέσα . Γιατί πέρυσι νομίζω ήταν ίσως μακράν η χειρότερη χρονιά σε άποψη κίνησης αλλά έφταιγε και η αλλαγή του φόρουμ βέβαια.
Εγώ θέλω να πιστεύω ότι από Δεκέμβριο θα μπω στη διαδικασία, μιας και τότε λογικά θα πάω σε next gen. Μέχρι τότε θα σας παρακολουθώ και θα σας σχολιάζω από εδώ.

descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyRe: EAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
Λοιπον, για ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΕΖΟΝ κανω εγω την αρχη.

---------------------------


Ο θρυλικος παικτης της Γκορνικ και της ΒνΒ, Hugo Azevedo ειχε μια τρομερη καριερα στην Πολωνια και την Γερμανια.


EAFC 24 - Career Mode Topic 5vauxun
EAFC 24 - Career Mode Topic 91Dvs6U

Κερδιζοντας αμετρητα τροπαια και με τις δυο ομαδες της καριερας του, μεταξυ αλλων και 3 ΤΣΛ με την Μπορουσια!



EAFC 24 - Career Mode Topic E1eoYzVEAFC 24 - Career Mode Topic KQB9YAJ


Σε καποια στιγμη θεορουνταν και ο καλυτερος CB στον κοσμο!


Εδω κι ενα παστελι με το αριστερο-ρουκετα του Βραζιλιανου!







Στα 35 του πια, λοιπον, ειπε να αποσυρθει απο την Ευρωπη και να παει να αγωνιστει πισω στα πατρεια εδαφη της Βραζιλιας, αλλα εκει τον βρηκε η ατυχια και στο 3ο κιολας παιχνιδι του τραυματιζεται τρομερα ασχημα, και του λενε οτι θα επανελθει στα γηπεδα σε ενα χρονο.

Στην προχωρημενη ποδοσφαιρικα ηλικια του ομως αποφασιζει να αποσυρθει απο το αθλημα εντελως, και να συνεχισει το παθος του απο τους παγκους.


Εχοντας χτισει αψογες σχεσεις σε Πολωνια, η παντα δυσκολεομενη, τα τελευταια χρονια, Γκορνικ τον καλει για να αρχισει το προπονητικο του ταξιδι στην πρωτευουσα της Σιλεσιας!


EAFC 24 - Career Mode Topic 4jlREWg
EAFC 24 - Career Mode Topic HbbTi3e



Στην Συν.Τυπου δηλωσε ενθουσιασμενος που γυρναει στον τοπο που γεννηθηκε ποδοσφαιρικα, αλλα συγκεντρομενος και σοβαρος για δουλεια για να ανεβει η ομαδα επιπεδο επιτελους.


EAFC 24 - Career Mode Topic G5m47c3


Η ΧΙ της ομαδος.
Μεταγραφες κτλ αργοτερα.


----------------------------------------------------------------


Εγω αρχισα, εσεις!?


Δεν ειδα κανεναν εκτος των  @Fanis-13-  και  @Diegito21  να ποσταρουν και να δινουν παρον.
Ολοι ειδατε το ποστ, κανατε like, αιντε που ειστε!?


Το φορουμ εχει δωσει απειρη χαρα και συντροφια σε ολους μας, δωστε και σεις κατι πισω, κι εαν εχετε το παιχνιδι και ειστε σε διαθεση, ΓΡΑΨΤΕ!!!!


Περιμενω, αντε. @Dimokritos @desperado @TOL1S


Επομενο ποστ εντεκαδες, μεταγραφες κτλ.

Last edited by ELBarto3 on Tue Oct 31, 2023 12:40 am; edited 1 time in total

descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyRe: EAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
@ELBarto3 Καλή αρχή φίλε και απο εδω επίσημα!! Καλα παιχνίδια στην νεα κονσόλα!

Εξαιρετική επιλογή και απροσδόκητη απο πολλούς μιας και δεν γνώριζα προσωπικά οτι έχει σύνδεση με τον Ζαμπζρε.Τιμιότατος δεξί μπακ και πρωταθληματικός με την Μπορουσια με μεγαλη εμπειρία σε Γερμανία αλλα και ΤΣΛ. Περιμένω να δω εντεκάδα και τον ΜΕΓΑ Λουκας Ποντολσκι να τον καλωσορίζει!!!

VAMOSSS <3

Υ.Γ. Προσωπικά ακόμη δεν έχω αγοράσει την κονσόλα ευελπιστώ σε λίγο να την έχω και θα πέσει το φόρουμ εδώ με τις ιστορίες μας!!!

descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyRe: EAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
αγορασα το fc24 εχθες το βραδυ για χρηση μεσω ea sports εφαρμογης.
βλεπω οτι η συνεργασια του με το xbox controller ειναι λιγο..περιεργη.
εφτιαξα καποια κουμπια αλλα ειδικα μεσα στο μενου γινεται μπαχαλο.
τι κανω?

descriptionEAFC 24 - Career Mode Topic EmptyRe: EAFC 24 - Career Mode Topic

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply