WeHellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Log in

WeHellas Community Forum


eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

power_settings_newLogin to reply
+8
Saillok
Tasos
Foxes
sonofmook
villa
Koloko83
broxopios
LEGIONER
12 posters

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
broxopios wrote:
Αρχίζει και με κουράζει λίγο το dream team. Σε καμία περίπτωση δεν παρατάω το παιχνίδι γιατί μου αρέσει πολύ το gameplay. Απλό δεν με εξιτάρει να παίζω divisions και τα event επαναλαμβάνονται. Έχουν πιο ενδιαφέρον από τα divisions αλλά και περισσότερο λαγκ έχω παρατηρήσει.

Αυτό που θα μου άρεσε είναι αν υπήρχε κάποια κοινότητα με οργανωμένα πρωταθλήματα με τις ομάδες dream team. Αλλά με βαθμολογίες, προβιβασμούς, υποβιβασμούς κλπ.

Έπαιζα στο fifa 11 σε ένα παρόμοιο πρωτάθλημα σε xbox και είχε φοβερό ενδιαφέρον. Είχαν το πρωτάθλημα Αγγλίας και τις 4 κατηγορίες. Αν υπήρχε κάτι τέτοιο σε ps5 θα ήταν σούπερ. Ξέρει κανείς κάτι παρόμοιο;
εμένα δν μου αρέσει τόσο ούτε το gameplay.. Lag καμία φορά εχει χώρις να ναι ιδιαίτερο πρόβλημα.. Εvents δν παίζω καθόλου παρόλο που σε κάποια σου δίνει coins.. Δεν με εξιτάρει καθόλου.. Και δν έχω κιόλας πολλά coins.. Divisions και αυτές βαρετές το μόνο ενδιαφέρον είναι ας πούμε ότι όταν φτάσεις div 2 ανεβαίνει ο βαθμός δυσκολίας των αντιπάλων... Γενικά τα πάντα είναι βαρετά στο παιχνίδι..

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Όποιος ενδιαφέρεται για online ματς με τις ομάδες του dream team, μπορεί να μπει στο evoweb που γίνεται μια προσπάθεια να μαζευτούν άτομα και να παίζουμε κάτι πιο ενδιαφέρον από τα απλά divisions του mode.

Ρίξτε μια ματιά εδώ

https://evoweb.uk/threads/exploratory-topic-for-evoweb-online-games.95731/#post-3989247

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι έχει το πιο τραγικό σύστημα πέναλτι στην ιστορία των ποδοσφαιρικών παιχνιδιών, και μου έχουν event για να παίξεις πέναλτι. Αστείοι...

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Πάντως το θέμα online το έχω λύσει καθώς συμμετέχω σε ένα σερβικό κανάλι στο discord που διοργανώνουν διάφορα πρωταθλήματα. Είναι παρόμοιο με αυτό που συμμετείχα παλιά στο xbox360.

Κι εκεί που με το dream team, δεν με ενδιέφερε να έχει ομάδες και πρωταθλήματα, τώρα τα ζητάω φουλ γιατί υπάρχει η δυνατότητα για μεγαλύτερη ποικιλία σε λίγκες.

Ησύχασα λίγο από τη μονοτονία του mode. Βέβαια παίζω τα event και χαλαρά κάνα division, αλλά δε συγκρίνεται να συμμετέχεις σε κοινότητα.

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Τι θα γίνει με αυτόν τον κοντό ρε σεις,"πάρε κόσμε" συνέχεια!(είχα ήδη τρεις -οπως κ πολλοί άλλοι φαντάζομαι).

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
LEGIONER wrote:
Τι θα γίνει με αυτόν τον κοντό ρε σεις,"πάρε κόσμε" συνέχεια!(είχα ήδη τρεις -οπως κ πολλοί άλλοι φαντάζομαι).
όλοι οι υπόλοιποι Messi που έχει δώσει δεν ξεπερνούν το 99...εχω δώσει 500 coins η 600 και δν μου τν έχει δωσει..
Κ ούτε πρόκειται.. Γενικά παίχτες, legends κυρίως που έχουν overall πανω απ 99 θελει να πληρώσεις να πάρεις coins για να σου δώσει έτσι έχω καταλάβει.. Δν γίνεται δλδ στα 2 χρόνια που είναι το παιχνιδι να μην εχω κάποιον πάνω 100...θελουν coins οι άνθρωποι είτε για παιχτες είτε να χεις πλεονέκτημα στν αγώνα..

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Εντάξει, είναι υπερβολή να θέλουμε σώνει και καλά να μας κάθεται legend με 3 γυρίσματα σε 150 παίκτες. Εμένα πάντως μου έκατσε πριν 2-3 βδομάδες ο boostαρισμένος Irwin στο δεύτερο γύρισμα. Τυχαίνει.

Χρειάζεται και πολλές φορές reset στο κουτί (από 50 φορές και πάνω) πριν καν ξοδέψεις τα πρώτα 100, αυτό είναι tip.

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Καλά,δε με χαλάει με 99!!
Τώρα αν ορισμένοι "νιώθουν καλύτεροι" με τους 100/101 είναι δικό τους θέμα!

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Ο μεγαλύτερος cheater είναι η ίδια η Κονάμι παιδιά. Άμα δείτε τι έπαθε χθες ο BOTMORF και πως έπεσε από τη 1η θέση στη κατάταξη, θα καταλάβετε. Απλά δεν υπάρχουν αυτά.. ρε τον άνθρωπο...

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Μήπως να σας ξαναθυμισω αυτό που είχε ακουστεί για το mlo  του 11?που έπαιζες με bot της κοναμι?1000Ν 0ισ 0Η?(τους είχα "δει")
Ποτέ δεν υπήρχε pause σχεδόν, αλλαγές στο τσακ μπαμ,ακόμη κ μηνύματα να έστελνες(να εβριζες),απάντηση ποτέ δεν έπαιρνες -"υπερβολικό" έ?,
Οοοοχι,συνέβη......

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Είναι γνωστή η ιστορία με τα bots, τουλάχιστον εκεί έπαιζες ματς, εδώ όμως είναι κάτι άλλο. Ο άνθρωπος έκλεισε το παιχνίδι γιατί έψαχνε αντίπαλο χωρίς να βρίσκει. Βγήκε και το γνωστό μήνυμα "failed to connect with an opponent" κι ο BOTMORF έκανε απλά restart το game. Κι όταν μπήκε πάλι τον χρέωσε ήττα σε τι?

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Εγκυκλοπαιδικά και μόνο, ποιος είναι ο BOTMORF?

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Ένας Αιγύπτιος που τα τελευταία χρόνια βρίσκεται μόνιμα στο top 10 και παίζει με live streaming

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Ακριβώς αυτό... ποιος είναι αυτός??? 😂Κλάιν Μάιν ον δε λαιν
Edit
Έπαιξα με κάποιους της 10ας παλιά(Όπως φαντάζομαι κ πολλοί άλλοι από δω),φιλικά κ "πες το η τύχη του πρωτάρη"ή όπως θέλετε κ ρουφηξαν,ΦΙΛΙΚΑ ΟΜΩΣ!😊

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Οποιοσδήποτε θα μπορούσε να είναι.. Το θέμα είναι ότι αυτό που συμβαίνει είναι άθλιο

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Ε,για αυτό λέμε,άλλο τα επίσημα,άλλο τα φιλικά, άλλο τα "από κοντά" κοκ...

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Ας έρθει ο κύριος να παίξει από Ελλάδα να δω που θα βρεθεί στην κατάταξη. Τον βλέπω να πέφτει σε κατάθλιψη...

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Παιδια καλησπερα,κατι εχουν κανει φετος και ειναι καπως καλυτερο μακαρι να συνεχισουν να το βελτιωνουν και να το ξαναδουμε στα παλια standards..Ελληνικες ομαδες γιατι δεν εχει φετος;Υπαρχει κανα patch;

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Χρόνια πολλά καλή χρονιά!(με υγεία κ τύχη,διότι στον Τιτανικό ολοι ήταν υγιείς αλλά δεν είχαν τυχη-αν κ τίποτα δεν είναι τυχαίο!)
Τι "αγγαρεία" είναι αυτή με τα πέναλτι κάθε μέρα?😅 αλλά εχτές μου έκατσε ο Μαραντόνα -μονιμα με Β....(στο 21 βασικά δεν τρελάθηκα μαζί του)!...not bad!

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 Img_2011

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Μετά την αναβάθμιση αφού μπαίνω στο μενού μόλις επιλέγω κάτι μου βγάζει αυτό ξέρει κανείς κάτι

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
vamvakoulas wrote:
Μετά την αναβάθμιση αφού μπαίνω στο μενού μόλις επιλέγω κάτι μου βγάζει αυτό ξέρει κανείς κάτι


To γράφει ξεκάθαρα νομίζω. Delete και reinstall.

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
το παιχνιδι πραγματικα εχει μετατραπει σε ενα αλλο αθλημα που λεγεται πολο......το παιχνιδι εχει μια κακη μη ρεαλιστικη αμυνα για τν δεικτη νοημοσυνης που εχω...και αυτο εχει γινει ηθελημενα απ την κοναμι για να παιζει ο κοσμος.....εαν ειχε μια αμυνα να μπορει να κοβει ο αλλος εφοσον ειναι καλος στην αμυνα και εμπαινε δυκολα γκολ ποιος θα επαιζε?? μονο αυτοι που ξερουν να παιζουν πραγματικα λεω εγω.......ειναι και χαζοι οι κινεζοι οκ αφου το παιχνιδι δν σου επιτρεπει να αμυνθεις σωστα ασε και καθε σουτ ειναι γκολ χωρις να κανεις λαθος χωρις να το εκβιαζεις , ασε κ τις 2 πλευρες να βαζουν ευκολα γκολ αφου θελετε να παιζουμε πολο αντι για ποδοσφαιρο.........ειστε ετη φωτος πισω........

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
Τι σύστημα χρησιμοποιείτε; Κανένα παίχτη καλό. Κανένα ταλέντο. Να θυμηθώ λίγο τα βασικά γιατί έχω ένα χρόνο αποχής.

descriptioneFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση] - Page 2 EmptyRe: eFOOTBALL 2024 [Dream team -Γενική συζήτηση]

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply