WeHellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Log in

WeHellas Community Forum


EA SPORTS FC 24

power_settings_newLogin to reply
+15
Foxes
TOL1S
Skylomethir
Omonoia9
vagoe
Platini_Athens
s0_wh4t
Dimokritos
dimipapa
broxopios
LEGIONER
Nik
depaizei
Saintmaximin
Hellenes
19 posters

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz




descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
γραφικα γηπεδα κλπ ετη φωτος μπροστα απο το efootball
ο χααλαντ λιγο περιεργος φαινοταν, σαν πλακουτσωτος ξυνιλας που μολις πληρωσε τα κοινοχρηστα που του φανηκαν πολλα
απο παικτικης gameplayικης πλευρας δεν μπορω να ξερω αν εφυγε αυτο το χορευτριέ

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Έχω ακούσει φέτος, ότι θα υπάρχει online career. Αν ισχύει και το έχουν φτιάξει σωστά θα μιλάμε για έπος.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Dimokritos wrote:
Έχω ακούσει φέτος, ότι θα υπάρχει online career. Αν ισχύει και το έχουν φτιάξει σωστά θα μιλάμε για έπος.


δεν θα υπαρχει online


αυτα εχουν βγει για καριερα,επισημα στην εα δεν το βρηκα

EA SPORTS FC 24 - Page 2 F08Zv7HX0AAEhOx?format=jpg&name=large
EA SPORTS FC 24 - Page 2 F08ZCVHXwAw8g80?format=jpg&name=large

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Δε νομίζω ότι θα δούμε κάτι διαφορετικό σε gameplay. Να πω ότι δεν την ξέρουμε την ΕΑ? Για 2-3 μήνες μια χαρά παιχνίδι είναι για τα γούστα μου. Απλά δε με τραβάει για παραπάνω. Μόνο αν κάνει την έκπληξη το UFL. Καλά για το efootball καμία ελπίδα.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Κάτι άσχετο αλλά ίσως και όχι. Θα πρέπει να μετονομαστεί και η κατηγορία πλέον στο forum από FIFA σε EA SPORTS FC.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
EA SPORTS FC 24 | Official Gameplay Deep Dive





Last edited by TOL1S on Tue Jul 18, 2023 12:00 pm; edited 1 time in total

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Εχω αρχισει απο τωρα να ψαχνω cheat για την νεα λειτουργια στο FUT.
Μπορεις ενα παιχτη με 75 silver να τον αναπτυξεις και να τον ανεβασεις σε rare gold.

Οποτε αμα δειτε καμια ομαδα με 99 rate θα ειμαι εγω Smile

DEVELOP YOUR OWN CLUB LEGENDS

For the first time ever, you can improve players in your club via Ultimate Team™ Evolutions—a new way to build your squad around the players you love. Choose players that fit the Evolutions criteria and complete a set of objectives to improve their individual skills, PlayStyles, and overall ratings to keep them competitive throughout the year. You’ll even be able to level-up how their Player Items look with new designs and animated backgrounds so you can flex on your opponent with your homegrown Evolutions players and all the milestones they’ve reached for your Club.

πηγη: https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/ultimate-team

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Εγώ με το που είδα στην αρχή του βίντεο Χάιπερμοσιον κλπ το έκλεισα αμέσως. Τους βαρέθηκα με την ανακύκλωση ονομασιών.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Eαν ειναι αλλο ενα παιχνιδι της σειρας φιφα οπου ονλαιν μεροληπτει...τοτε το ιδιο ξαναζεσταμενο φαγητο με περισσοτερα ψιψιψονια..... ρε παιδια το παιχνιδι μας ειναι το παιχνιδι των φτωχων και των αργοσχολων τελος!!!! ΜΕ ΡΟ ΛΗ ΠΤΕΙ. Χθες στο κο οπ εμεις να σπαμε τα δοκαρια (3 σουτ και τα 3 στο δοκαρι) και οι αντιπαλοι μας (θελετε να πουμε οτι ηταν μετριοι σαν και μας; Να το πουμε) πρωτο σουτ γκολ. Εκτος αν εχουμε την ικανοτητα να σημαδευουμε το δοκαρι με τοση ακριβεια!!!! Τωρα μιλαω για το 23 αλλα το κοβω οτι ετσι θα ναι και δαυτο. Γεματο μπαγκιες (μεχρι και στο μενου) και ενω ειναι κρος πλατφορμ το matchmaking θα μας κληρωνει με αντιπαλους στην αλλη ακρη της Γης.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Οπως εχουμε μαθει ολα αυτα τα χρονια το παιχνδι μενει ιδιο και χτιζουν πανω σε αυτο νεα πραγματα. Ναι, 100% ποδοσφαιρο δεν το λες, αλλα η ΕΑ επελεξε αυτο τον τροπο gameplay γιατι αυτο πουλαει. Μου αρεσει γενικα το περιβαλλον και τα πολλα modes του παιχνιδιου. Μου αρεσει παιζω και χτιζω στο FUT με οσο χρονο εχω. Υπαρχουν τα γνωστα θεματα στο online με το script και το handicap αλλα συμβιβαζομαι. Ειναι το μοναδικο παιχνιδι που αγοραζω και παιζω και βγαζει τα λεφτα του. Δεν θα κλαψω ουτε θα γκρινιαξω και το αγορασω. Ετσι και αλλιως οσες φορες που ειπα οτι δεν θα το αγορασω στο τελος το αγορασα. Δινω μια φορα 40 ευρω το χρονο και παιζω.
Καλα για το ανταγωνισμο δεν υπαρχει κατι. Το Efootball χαλασε το gameplay και εχει φτωχο περιεχομενο. Τωρα κατι ufl, goals και οτι αλλο προσπαθησει να βγαλει η FIFA, με το χρονο θα καταλαβουν οτι χρειαζεται πολυ δουλεια για να φτιαξουν μια καλη βαση. Θα τους παρει χρονια για να φτασουν στο επιπεδο της ΕΑ σε ολες της κατηγοριες. Η ΚΟΝΑΜΙ ειχε καλη βαση (21) και και το πεταξε στα σκουπιδια.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Καλα κι εμεις 40 ευρω δινουμε...νομιζω 48....και παιζουμε στο πισι απο την day one. Tο θεμα ειναι ΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ σε καποια ματς ονλαιν. Το παιχνιδι μεροληπτει, κανεις 3 φασεις και δεν σου δινει τιποτα και ο αλλος στην 1η ευκαιρια γκολ. Σημερα πηρε το ματι μου για ακομη ενα ποδοσφαιρακι MAN OF THE MATCH που θα βγει το 2024 ή 2025 και θα ειναι για κονσολες και πισι (free to play) ΟΧΙ ομως για κινητα (αυτο ειναι καλο μαλλον).

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
αν δεν κανω λαθος το φιφα 23 για ps4 κοστιζε 70 ευρω,βλεπω τωρα το fc 24 για ps4 πηγε στα 80 !!!! ????? και δεν θα εχει στην ουσια κανενα νεο χαρακτηριστικο γιατι ειναι last gen,αλλο ενα μπραβο που σεβονται τους πελατες Laughing

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Οι τύποι είχαν πει θα έδιναν μέσα στον Ιούλιο πληροφορίες για την καριέρα και αντί γι΄αυτό παρουσιάζουν εδώ και μέρες κάτι Hero Cards για το FUT. Και πολύ αμφιβάλλω, αν θα δείξουν κάτι για καριέρα μέσα στο ΣΚ. Αστείοι απλά. Η καριέρα λογικά δεν θα έχει τίποτα καινούργιο εκτός από το sideline.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
EA SPORTS FC 24 - Page 2 F2NwqxcXcAATLQk?format=webp&name=small


descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
career mode pitch notes....εχει πολυ διαβασμα https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/news/fc-24-career-deep-dive#total-management-system

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
EA SPORTS FC 24 | Official Matchday Experience Deep Dive



descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
ΟΚ απλά το παραπάνω βίντεο. Κλασσικά εστιάζουν στον εντυπωσιασμό και δεν εμβαθύνουν στο gameplay. 

Νέα για Ultimate Team ξέρουμε πότε θα πουν;

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Ουτε στο forum της ΕΑ δεν ξερουνε. Το μονο που λενε ειναι να κανεις follow τον λογαριασμο τους στο twitter για να τελευταια νεα.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εχουμε καρτες γυναικων φετος και θα σπαει πολυ αρχιδια.

Στο τελος θα βγει και η ομαδα της χρονια απο γυναικες μονο. Καπως ετσι της κοβω...

EA SPORTS FC 24 - Page 2 Hd-wal10

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz



descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
εχουν βγει βιντεακια με το gameplay της beta για οποιον ενδιαφερεται να δει πως ειναι

δεν λεω εντυπωσεις γιατι αμα δεν το πιασω στα χερια μου δεν θα καταλαβω

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Foxes wrote:
εχουν βγει βιντεακια με το gameplay της beta για οποιον ενδιαφερεται να δει πως ειναι

δεν λεω εντυπωσεις γιατι αμα δεν το πιασω στα χερια μου δεν θα καταλαβω


Έχεις βρει κανένα online? Μόνο offline βρήκα αλλά δεν βγάζεις άκρη στο πως θα παίζεται. Μέχρι στιγμής ένα fifa με άλλο όνομα όπως αναμένονταν.

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
Aραγε θα ειναι optimized για τα PC απο την αρχη; Το 23 ειχε θεματα οταν βγηκε. Επισης θα ειναι το ιδιο απαιτητικο/βαρυ...;
Ακομα δεν εχω κατασταλαξει ΑΝ πρεπει να παω για ενα παιχνιδι σε νεο PC (δεν το χρειαζομαι κανω τη δουλεια μου και μ αυτο) ή για πρωτη φορα σε κονσολα (που ειναι πιο ακριβο το παιχνιδι + το pass για να παιζω ονλαιν).

descriptionEA SPORTS FC 24 - Page 2 EmptyRe: EA SPORTS FC 24

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply