WeHellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Log in

WeHellas Community Forum


eFootball 2023 [General Discussion]

power_settings_newLogin to reply
+28
Gregory
dimipapa
thant
PES το κι έγινε
Bakos
Panagiotis56
Panagiotis54
GGtron
BrocasHelm
xanth1s
Diegito
Antonius79
depaizei
SAX
villa
TOL1S
johnelma
α ρε κονάμι!!!
Ronarid
polakis
Foxes
H_J MorbidTale
LEGIONER
Skylomethir
broxopios
Karafl0k0rax
slamsoze
Chronis
32 posters

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Ότι περιεχόμενο και να έχει εάν δεν έχει ορθό gameplay θα ναι για πεταμα.. Έχει κουράσει αρκετά... Στις κατηγορίες πλέον είμαι μεταξύ 5 και 4 μέτα απ το σαρωτικη αναβάθμιση που εκαναν οι ειδήμονες απ την Κίνα.. Χθες είχα αρνητικά σερί αποτέλεσματα και το ματς που θα κέρδιζα με αποσύνδεσε το ίντερνετ.. Χαχα... Αποχη καμία εβδομάδα και βλέπουμε

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Το έχω παρατήσει προς το παρόν κυρίως για το gameplay που λες και ύστερα για το μηδενικό content. Είναι και τα 2 εξίσου σημαντικά με κυριότερο βεβαίως το gameplay. Δυστυχώς το χάλασαν πολύ. Ούτε όρεξη να πάρω τα daily bonus δεν έχω. Προς το παρόν μέχρι να βγάλουν gameplay patch, FIFA...

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Καλορίζικο το νέο Forum!
Πιστεύω να έχουμε "καλό χειμώνα"
Ποδοσφαιρικά μιλώντας
Και γω αν μπούνε οι αίθουσες θα γουστάρουμε καλύτερα πιστεύω

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
@SAX καλωσηρθες,καλως τον "πελατη"μου🤠

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Το κατέβασε κανείς να μας πει τι παίζει;

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Εγω εφυγα 11.30 το πρωί απο το σπίτι,το εβαλα να κατεβαίνει αλλα το βραδυ θα το δω...45gb

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Επιτελους σπεσιαλ Ελληνας Παικτης Δουβικας

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Από σήμερα διαθέσιμα τα Rooms για αγώνες με φίλους :

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Δυστυχώς το παιχνίδι ακόμη και μετά το update παραμένει κακό στην νέα του έκδοση. Κρίμα γιατί είχε ξεκινήσει δυνατά με το 2022. Πως τα κατάφεραν και το άλλαξαν με αυτό το πράμα δεν ξέρω. Δοκιμή με το επόμενο update αν και δεν υπάρχει μεγάλη ελπίδα.

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Για μένα μιας που δεν πρόκειται να ασχοληθώ με fifa είναι οκ τώρα που μπήκαν τα lobby
Σε καμία των περιπτώσεων δεν εννοώ να το αφήσουν έτσι όμως
Τον χειμωνα αν βάλουν και το edit mode θα δούμε πολλά περισσότερα

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Καμια φορα αναρωτιεμαι εαν αξιζει τον κοπο τα δεδομενα που χαλαω και το ρευμα που καιω για να κατευασω αυτο το παιχνιδι. Ισως στις εκδοση 10 που τα εχουν φτιαξει ολα ισως το ξανα κατευασω. Προς το παρον διαγραφη μεχρι και το τελος της σεαζον. Δεν την ξανα παταω επειδη εβγαλαν ενημερωση και ισως να αλλαξε κατι. Το τελευταιο παιχνιδι που βγαλανε ηταν το 21. Και οταν λεω παιχνιδι εννοω παιχνιδι. Τωρα επειδη εβγαλαν το εβγαλαν δωρεαν και θελουν να πειραματιστουν και το πανε οσο πιο χαλαρα γινεται κακο του κεφαλιου τους. Θα τους γραψουμε ολοι εκει που ξερουμε. Στο τελος καποιοι θα παρακαλανε να πληρωνουν για μπορουν να παιξουν τα offline modes.

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Οταν πρωτοβγήκε και ειδικά οταν έπαιξα την Α beta έκδοση είπα τι είναι αυτό το έκτρωμα
Κάποιους τους άρεσε
Ηταν λες και παίζαν πάνω σε καράβι με φουρτούνα διότι το παράκαναν με την αδράνεια,οι αμυντικοί ηταν τουρίστες διότι είχε αλλάξει ο τρόπος άμυνας
Μετά το ισιώσαν κάπως,αλλάκαι η άμυνα πλεον έγινε αυτόματη οπως παλιά
Δε λέω ότι είναι αυτό που έπρεπε και θέλαμε αλλά νταξ,γούστα,τι να κάνουμε

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Μια χαρα ειναι το παιχνιδακι για καζουαλ ενασχοληση
Για οσους ειναι επαγγελματιες και το φιλοσοφουν και το διυλιζουν ισως δεν κανει
Ισως να κανει το φιφα σε αυτους αλλα αυτο δεν εχω προσωπικη εικονα γιατι δεν το αγγιζω χρονια ( αν και με καλυτερο κοντεντ)
Μαλιστα μιας και δεν πολυεχει κοντεντ θα κανω εγω κοντεντ
Εχω ηδη κανει Ολυμπιακο και τον εχω μπουσταρει και κατεβαινω με πληρη Ολυ
Και τωρα θα κανω και Εθνικη Ελλαδας και θα την μπουσταρω ( εδωσε και Δουβικα πολυ καλο ) και θα κατεβαινω με αυτες απεναντι στις υπερομαδες

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Καλημέρα και από εμένα σε όλη την παρέα! Πολύ ωραίο το νέο φόρουμ παιδιά, ελαφρύ και βολικό! Όσο για το παιχνίδι τι να πει κανείς πια, τα έχουμε πει όλα. Εδώ ρε σεις ακόμα δεν έχουν προσθέσει την δυνατότητα να κάνεις save τα γκολ σου, πράγμα που κάναμε εδώ και 20 χρόνια, και μετά περιμένουμε να βάλουν νέο περιεχόμενο; Απλά τραγικό. Στα του gameplay, είναι ο'τι νά'ναι, κάθε δύο βδομάδες πειράζουν τόσο πολύ τα sliders που κάθε φορά είναι σαν να παίζεις κάθε φορά άλλο, ακόμα χειρότερο παιχνίδι. Φτιάχνουν ένα πράγμα και χαλάνε πέντε. Το πιο εκνευριστικο για μένα είναι η διαιτησία και το τελείως broken shoulder charge. Δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένει η ΚΟΝΑΜΙ με αυτό το πράγμα και δεν το αφαιρεί, αφού δεν λειτουργεί σωστά και το παιχνίδι μετατρέπεται από eFootball σε Mortal Kombat. Ο αντίπαλος σου σπάει τα πόδια και σε ξαπλώνει στο χορτάρι 5 μέτρα μακριά και ο διαιτητής λέει παίζεται, η είσαι τετ α τετ με τον τέρμα, ετοιμος να σκοράρεις και σε κρατάει ο αμυντικός από την φανέλα ενώ βρίσκεται ένα μέτρο πίσω. Σιμιουλεισον λέμε! 🤣

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Μ'αρεσει που μαζεύεται σιγά σιγά το παρεάκι και στο νέο φόρουμ. Όσοι με θυμούνται, έγραφα αραιά και που στο φόρουμ (συνήθως σεντόνια) αλλά παρακολουθώ τις συζητήσεις αρκετά χρόνια.
Στο δια ταύτα τώρα. Το παιχνίδι για μένα τελείωσε στο 21. Δεν πιάνω για παιχνίδι ούτε το 22 που το ονόμασε season update ούτε το φετινό που είναι η απόλυτη κοροϊδία της Κονάμι. Α ρε Κονάμι "σκότωσες" τις πιο όμορφες αναμνήσεις της παιδικής - εφηβικής μας ηλικίας. Δεν μπορώ να δεχτώ ότι σταμάτησε να βγαίνει το Pro evolution soccer . Ανήκω στην κατηγορία των ρομαντικών, αφελής θα έλεγα καλύτερα, που πίστεψα ότι θα γεράσουμε με το προ! Η Κονάμι ξενέρωσε ένα μεγάλο μερίδιο από το κοινό της, αυτούς που παίζουν αποκλειστικά offline. Ανήκω κι εγώ σε αυτή την κατηγορία. Θεωρώ αδιανόητο και ακατανόητο ότι η Κονάμι αφαίρεσε όλες τις offline κατηγορίες με αποκορύφωμα το Master League. Υπάρχει ένα ρητό που λέει "ποτέ μην ξεχνάς από πού ξεκίνησες"... Και δυστυχώς η Κονάμι ξέχασε ότι το προ έγινε το πιο επιτυχημένο ποδοσφαιράκι χάρις όλους εμάς που μαζευόμασταν στα σπίτια, αράζαμε στον καναπέ και παίζαμε μέχρι τα ξημερώματα. Πόσα χειριστήρια (με καλώδιο παρακαλώ) έχουμε σπάσει για χάρη σου ρε Κονάμι! Αγκαλιάσαμε και αγαπήσαμε αυτό το παιχνίδι και δεν φανταζόμασταν καν οτι θα έρθει η εποχή που θα μπορείς να παίζεις με παίχτες από όλο τον κόσμο.
Αρκετά τράβηξα αυτό το σεντόνι με τις σκέψεις μου και την νοσταλγία μου για εκείνη την εποχή. Θέλω να πιστεύω ότι θα "γκρινιάξουν" κι άλλοι για την απουσία του offline και όχι μόνο εγώ. Ελπίζω τουλάχιστον από του χρόνου να γίνει το θαύμα και να βγει ένα ποδοσφαιράκι με όλα τα modes από την αρχή και όχι να προσθέτουν σιγά σιγά κατηγορίες όπως φέτος.
Για το gameplay δεν θα μπω στον κόπο να κάνω σχόλιο.
Στο ΦΙΦΑ δεν πάω για κανένα λόγο. Μένω πιστός στρατιώτης.

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Ακριβως φιλε. Ειναι μεγαλο κριμα. Απαραδεκτη κοναμι, πετσοκοψε το offline για χαρη των coins. Ντροπη. Αναμενουμε μπας και το σωσει βγαζοντας ολα τα offline modes μετα το κραξιμο που εχει φαει...

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
η κοναμι εδω και μερικες εβδομαδες δινει κοινς με καθε log in η μεσω των events..τα κοινς δεν σχετιζονται με το γεγονος οτι δεν υπαρχει master league...δεν κολλαει πουθενα αυτο..απλα ειναι ανοργανωτοι , δεν εχουν τις καταλληλες υποδομες , και καθυστερουν να προσθεσουν το off line mode που θα ναι επι πληρωμη..και να κανουν πιο αρτιο το On line mode..καθυστεροουν παρα πολυ

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Αυτοι αλλιώς το υπολόγιζαν και αλλιως τους βγήκε
Με 30γιουρο πληρες offline και σχετικά καλό gameplay (αν το φτιάξουν)δεν νομίζω οτι θα έχει κανείς παράπονο
Αλλά για f2p παιχνίδι ξηγιέται καλά με τα χρυσά διότι πολλοί λεγαν οτι δε θα δώσει τίποτα

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Τα χρυσά τα δίνει για να κρατήσει τον κόσμο πιο ενεργό και να τον διεκολυνει σε βάθος χρόνου να φτιάξει μια αρκετά δυνατή ομάδα.. Και απ πλευράς gp πλέον έχεις την δυνατότητα να μαζευεις περισσότερα σε σταθερή βάση.. Αν και βαριέμαι να παίζω τα modes που σου δίνει τα gp.. Το gameplay είναι βελτιωμενο μετά το last update.. Αλλά οκ δεν και πάλι κάτι το σπουδαίο..

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Καλησπέρα ομάδα, με έχει κουράσει το παιχνίδι στο ονλαιν θέλω πίσω το μάστερ λιγκ οπότε το γύρισα στο προ 2020 το θέμα είναι ότι δεν βρίσκω πουθενά το patch του wehellas αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα.

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
xanth1s wrote:
Καλησπέρα ομάδα, με έχει κουράσει το παιχνίδι στο ονλαιν θέλω πίσω το μάστερ λιγκ οπότε το γύρισα στο προ 2020 το θέμα είναι ότι δεν βρίσκω πουθενά το patch του wehellas αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα.


Εννοεις το season update 2021...κοιταξε εδω👇

https://wehellas.gr/category/downloads/

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
xanth1s wrote:
Καλησπέρα ομάδα, με έχει κουράσει το παιχνίδι στο ονλαιν θέλω πίσω το μάστερ λιγκ οπότε το γύρισα στο προ 2020 το θέμα είναι ότι δεν βρίσκω πουθενά το patch του wehellas αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα.


Toυ wehellas, κάποια early version, κάπου το έχω κατεβασμένο, πρέπει να το δω.

Ο,τι θες για 2020 υπάρχει εδώ πέρα

https://www.pesfutebol.com/2020.php

https://www.pesfutebol.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=212


Kάπου πήρε το μάτι μου ένα GSL 1+2 OF, δεν ξέρω αν είναι το wehellas, αλλά γενικά έχει τα παντα όλα εδώ. και τα λινκ που τσέκαρα είναι ζωντανά, οπότε κατεβάζεις και βλέπεις.

Υ.Γ.: Άσχετο αλλά εδώ είναι το τόπικ το eFutbel. Για να μην είμαστε offtopic, στείλε μου καλύτερο PM ότι θες, ή ας ανοίξει κάποιος ένα τοπικ για παλιότερα πατς

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
Ανοιξε ενα Γιώργο αν εχεις χρονο

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
LEGIONER wrote:
Ανοιξε ενα Γιώργο αν εχεις χρονο


Να συμμαζέψω λίγο το χάλι μου και θα ανοίξω κάτι. Με αιφνιδιάσανε , περίμενα ότι με την Unreal Engine 5, θα αλλάζανε απλά τα logo templates και τα παλιά τα έχω αφήσει όλα χύμα από δω και από κει. Πίστευα ότι δε θα ξαναχρειαζόντουσαν στο next gen PES Laughing Cool I love you Like

Καλά θα μου πεις, εδώ βγάλανε μια έκδοση Demo/Lite για δύο+ χρόνια στην UE4, με μισό mode στην ουσία, δεν το περίμενε και κανένας.

Όσοι παίζουν τα offline modes, pvp & pve, θα τα χρειαστούν σίγουρα τα παλιότερα αρχεία.

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
slamsoze wrote:
LEGIONER wrote:
Ανοιξε ενα Γιώργο αν εχεις χρονο


Να συμμαζέψω λίγο το χάλι μου και θα ανοίξω κάτι. Με αιφνιδιάσανε , περίμενα ότι με την Unreal Engine 5, θα αλλάζανε απλά τα logo templates και τα παλιά τα έχω αφήσει όλα χύμα από δω και από κει. Πίστευα ότι δε θα ξαναχρειαζόντουσαν στο next gen PES  Laughing  Cool  I love you  Like

Καλά θα μου πεις, εδώ βγάλανε μια έκδοση Demo/Lite για δύο+ χρόνια στην UE4, με μισό mode στην ουσία, δεν το περίμενε και κανένας.

Όσοι παίζουν τα offline modes, pvp & pve, θα τα χρειαστούν σίγουρα τα παλιότερα αρχεία.


Αν έχεις ή αν βρεις και άλλα παλιότερα patches του WeHellas, αν θες κάνε ένα topic, γιατί πολλοί τα ζητάνε και δεν έχουμε κρατήσει κάποιο από τα αρχεία.

descriptioneFootball 2023 [General Discussion] EmptyRe: eFootball 2023 [General Discussion]

more_horiz
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply